Est

2024 hooaeg Muhu Namastes

24.-28. juuni

Jooganädal Muhu Namastes

Avatud joogatunnid hommikuti ja õhtuti. Juhendajad Kristiina Viires ja Katre Rajur Kui soovid meie juures ööbida terve nädala, siis on sulle soodustused.

Rohkem infot

3. – 7. juuli

Retriit “Kuidas olla lihtsalt”

Open Floor vabastava tantsu ja Hakomi vahetu jagamise praktikad. Juhendajad Eeva Gaia Kallis ja Signe Noppel.

18. – 21. juuli

Ajurveedalik puhkus ja kodu-spa

Juuli eelviimasel nädalavahetusel kutsume sind veetma mõnusalt pikka lõõgastavat nädalavahetust Muhu Namastes koos ajurveeda praktikute Aeda ja Mirjamiga.

Loe rohkem

27. juuli

Muhu kohvikute päevad

Avatud pitsakohvik ja koogikohvik. NB! sel aastal on võimalus meile tulla ainult reedel. Olete oodatud!

1. – 6. august

Liina Taela joogaretriit

Jooga ja looduslaagrisse kutsub sind Liina kes on jooga lainel tegutsenud üle 20 aasta, peamiselt küll Eestist eemal, aga suviseks traditsiooniks on alati olnud kodumaised joogalaagrid rahvusvahelises seltskonnas. 

Jooga puhkuse osaks on praktikaid mis kombineerivad traditsiooni ja innovatsiooni, toetavad terviklikku ja individuaalset lähenemist kehale ja meelele ning arvestavad närvisüsteemi olulisust meie heaolu mōjutamisel. Teadvelolekut läbi keha ja liikumise aitavad luua somaatiline jooga, yin jooga, hatha jooga, taastav jooga, QiGong ja meditatsioon. 

Loe rohkem

16. – 18. august

Hingelaager

Kui sinu hing ja süda armastab ja hindab ilu ning helisid, mida loodus meile pakub, siis Hingelaager on koht, kus seda otsida. Hingelaager puhastab sind halvast energiast, mis enam ei toeta ega edasi ei vii. Luba endal kogeda naiselikku, toetavat ja paitavat energiat – alusta uut lugu, mida edasi jutustada.

Loe rohkem