Est

Öömaja Namastes

Muhu Namaste toad on lihtsad ja mugavad. Värsked linad, kohevad padjad ja suletekid toovad hea une. Hommikul võib astuda paljajalu kastesele murule ja ärgata kiirustamata. Igas toas on hommikumantlid ja saunalinad. Namastes on hea WiFi kui soovid muu maailmaga kontaktis püsida. Kogu kompleks mahutab kuni 20 inimest. 

Broneeri öömaja SIIN

Külalistemaja
Külalistemajas on kaks hubast tuba, kumbki kahele inimesele ja eraldi vooditega. Koridoris on WC ja duširuum.  Maja ees on terrass. Need toad asuvad samas hoones, kus asub ka meie külaliste köök ja  kaminaga söögituba.

Sviit vaatega aeda
Privaatse suure terrassiga sviit asub peahoone ülemisel korrusel ja on vaatega aeda. Avar ja kaunis ruum sobib ideaalselt kahele.  Kasutada  on oma WC ja külaliste käsutuses on  pesuruumid paviljonimajas. Vajadusel saab sviiti tuua ka lisavoodeid ning luua ühine magamisruum suuremale seltskonnale või perele.

Aasamajad
Aasamajakesi on kaks ja need asuvad üle lilleniidu privaatsemas tagaaias. Mõlemasse majja  mahub 2 inimest esimesele korrusele ja lisaks 1-2 last (või ka täiskasvanut) teise korruse magamisasemele. Maja kõrval on välitualett, ning külaliste käsutuses on pesuruumid paviljonimajas.

Aidamaja
Palkidest aidamajas on vana hõngu, mis toob rahuliku une. Seal on kaks tuba. Esimese korruse tuba sobib perekonnale. Sinna mahub magama 4  inimest, vajadusel lapsi veel juurdegi. Teisel korrusel on mõnus ärklikamber kahele. Aidamajas on tualettruum. Külaliste käsutuses on  pesuruumid paviljonimajas.

Koerad on Namastesse oodatud!  Avarad aasamajad on parim valik koertega külastajatele.

Sööginaudingud

Pakume oma külalistele rikkalikku hommikusööki. Päikeseliste ilmadega (mis meil on tavalised) serveerime seda terrassil, kui juhtub sadama, siis kaminatoas.

Itaalia stiilis pitsaahju kütame kuumaks siis, kui pitsaisu peale tuleb. Seda  juhtub täitsa tihti :). Siis hõikame üle küla ja ühismeedia ja kutsume kõiki pitsale.

Lõuna- ja õhtusööke pakume samuti! Sellisest soovist palun anna meile varakult teada ja broneeri aeg ette.   Õhtusööke serveerime suure ühise laua taga aias õunapuude all, terrassil või kaminatoas. Suuremad seltskonnad (kuni 40 inimest) mahuvad paviljonimaja saali.

Namastes on köögid, kus seltskond saab koos kokata ja mahub ühise laua taha loodut nautima.