Est

NamiNamaste

Namaste on üle saja aasta vanune kalastajatalu Muhu saarel, algupärase nimega Vana-Tähvena. Uueks nimeks andsin paigale sanskritikeelse tervituse, “namaste“, tere tulemast minu südamesse. Nami -liide lisandus nimele, kui kümme aastat tagasi hakkasin talus korraldama kokanduskursuseid ning saarel suvitajatele öömaja ja meie köögi hõrgutisi pakkuma. 


Pakume 2015 aasta suvel kaks erinevat heaolu-paketti. Namastes on võimalik nautida lõuna- või õhtusööki ka ilma ööbimiseta kui meil on söögilaua ääres vabu kohti. Küll aga tuleb oma tulek kindlasti eelnevalt kokku leppida. Suurde paviljonimajja mahuvad lahedasti suuremad seltskonnad lõunasöögile, õhtusöögile ja üheskoos kokkama.

Ettevõtetele pakume võimalusi loovaks koosviibimiseks. Team buildingud, kick offid ja mis iganes muud üritused viiakse Namastes läbi teisiti kui teistes kohtades.  Kaminatule kumas, leilisauna soojuses ja köögi koduses rüpes sünnivad ideed mis küpsevad ja saavad teoks. Koju läheb uuenenud, värskenenud, ühte liidetud ja hästi toidetud seltskond. 

Kõige parem on meiega ühendust võtta ja broneering teha meie kodulehel oleva päringuvormi kaudu siit. Ootame sind Namastesse ja Muhu saarele, kus aegki puhkab.

Sikke ja Namaste meeskond