Est

Mida teha Namastes

Treeningud või koolitused
Meie paviljonimajas on suur saal korraliku puitpõrandaga ja kaminaga. See on ideaalne koht jooga, pilatese või tantsutundide jaoks.  Meil on olemas joogamatid, pleedid, padjad ja polstrid. Saalis saab korraldada ka koolitust või teha tiimitööd. Paviljonimaja  mahutab lahedasti tegutsema kuni 20 inimest.

Paviljonimaja saali saab tõsta ka söögilauad ja pingid ning seal on võimalik korraldada pulma- või sünnipäevapidu või mõnus õhtusöök suuremale seltskonnale (kuni 50 inimest).

Kui oled  treener,  juhendaja või koolitaja ja soovid korraldada kursust, retriiti või laagrit, palun võta meiega ühendust küsi pakkumist ning  broneeri varakult aeg!

Saun
Sauna saab iga ilmaga!  Korraga mahub sauna 6 inimest, aga  head seltskonda kindlasti ka rohkem:) Sauna soovist anna meile ette teada, sest kütmine võtab paar tundi aega.

Mida veel Muhus teha...

Kuna Muhus aeg peatub, siis mittemidagitegemise kauni kunsti nautimine õnnestub meie juures eriti hästi!

Kuid soovitame proovida ka:

teha  üks tiir Muhus ratastega
Muhus on head rattateed, mis suurelt maanteelt kõrvale pööravad. Saame anda teile marsruudi valikul nõu, kuidas leida imelisi vaateid ja metsikuid radu. Meilt saad rentida ka 6 erinevat mõõtu jalgratast.

minna paadiga merele või kala püüma
Lähedal  asub Lõunaranna sadam. Paatide ja kalapüügi kohta uuri täpsemalt lounaranna.ee

ja ratsutada saab Muhus ka
Saatjaga hobumatku korraldab tihuse.ee

Vaata ka lisaks mida Muhus ja Saaremaal teha:  https://www.visitestonia.com/ ja https://visitsaaremaa.ee